









3 027 ₴
Треи для приманок Matrix XL EVA Bait Tray inc 6 tubs
XL EVA Bait Tray
Трей для Приманок ЭВА XL
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Matrix |
| Страна производитель | Китай |
| Количество контейнеров | 6 |
| Материал | ЭВА |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 53 см |
| Ширина | 37 см |
| Высота | 9.5 см |