



6 246 ₴
Carp Pro Diamond Dome 2 Man Overwrap
Накидка для намету – чудове доповнення до Carp Pro Diamond Dome 2 Men. Вона не тільки допоможе позбавитися конденсату в холодних та вологих умовах, але й забезпечить додаткову термоізоляцію в спекотну чи прохолодну погоду. Два передні бічні пологи накидки Carp Pro Diamond Dome 2 Men забезпечують додаткове місце для зберігання відер із насадками та прикормками, сумок, взуття та інших речей.
Характеристики накидки для намету Carp Pro Diamond Dome 2 Men:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Carp Pro |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Водостойкость | |
| Водостойкость тента | 5000 мм вод. ст. |
| Размер в упаковке | |
| Ширина в упаковке | 36 см |
| Высота в упаковке | 34 см |
| Длина в упаковке | 71 см |
| Вес | |
| Вес | 4.25 кг |
| Материал изготовления | |
| Материал тента | Полиэстер |
| Размер установленной палатки/тента | |
| Ширина | 290 см |
| Длина | 395 см |
| Высота | 195 см |