









2 560 ₴
Сумка водонепроникна Carp Spirit Hydro Bag 40x26x25cm
Кожна модель виготовлена з водонепроникного матеріалу, має зварні шви, а кришка з двома застібками-змійками забезпечує легкий доступ. Бувши водонепроникними, сумки дуже універсальні та можуть використовуватися для зберігання практично всього, наприклад, одягу, їжі, приманки та багато чого іншого. І кришки, і основи виготовлені з ударостійкого водонепроникного ПВХ, щоб ваш комплект залишався сухим і в безпеці. Версія 3520 має дві бічні ручки із застібками, ідеально підходить для легкого навантаження на візок або в автомобіль. Версія 2600 обладнана регульованим плечовим ременем.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Carp Spirit |
| Країна виробник | Великобританія |
| Тип | Сумка |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 25 см |
| Ширина | 26 см |
| Довжина | 40 см |