






1 068 ₴
Сумка для оснасток Luxury Rig case Delphin RigLUX SPACE C2G
Delphin SPACE – це ексклюзивна серія сумок та рюкзаків від Delphin. Він має високу якість виготовлення, міцні блискавки та унікальний дизайн з камуфляжем C2G.
Розкішний чохол для коропового оснащення, придатний для найвибагливіших рибалок. Загартована зовнішня частина захищає ваше оснащення, а ручка на верхній стороні забезпечує комфорт при транспортуванні. Цей чохол поставляється із застібкою-блискавкою із пластиковою тягою.
Усередині кейс розділений на три частини: ліва зроблена з поролону (26х10х1 см) і має 10 жовтих штифтів для зберігання ваших оснасток, права має три індивідуальні ящики для ваших коропових аксесуарів (10х7х2,5 см) і третій - роздільник посередині з кишенею. Тут ви можете зберігати ножиці чи інші дрібні предмети. Ця першокласна модель – абсолютний виріб.
Технічна інформація:
Розмір корпусу: 30x13x8 см.
Місткість кейсу: 10 оснасток, кожна макс. 23 см.
Стильний запатентований камуфляж Delphin під назвою C2G несе більше, ніж здається на перший погляд. Він означає "Друге покоління Carpath", а також "Carpath to Green", що означає наш камуфляж Carpath зеленого кольору. Цей камуфляж має унікальний стиль. Може здатися, що у нього всього три різні відтінки зеленого, але якщо придивитися, то можна розрізнити силуети коропа, компоненти коропового оснащення та логотипи Delphin. З C2G ваша рибальська снасть матиме по-справжньому оригінальний стиль
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Delphin |
| Країна виробник | Словаччина |
| Кількість відділень | 2 |
| Тип | Сумка-ящик |
| Кількість осередків | 3 |
| Колір | Хакі |
| Стан | Новий |
| Кількість контейнерів | 3 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 8 см |
| Ширина | 13 см |
| Довжина | 30 см |