





1 372 ₴
Чохол для котушок Delphin Reel SPACE C2G
Delphin SPACE – це ексклюзивна серія сумок та рюкзаків від Delphin. Він має високу якість виготовлення, міцні блискавки та унікальний дизайн з камуфляжем C2G.
Ваші котушки будуть в цілості та безпеці в цьому м'якому захисному чохлі. Він може вміщати або дві менші котушки з роздільником посередині, або одну велику котушку з роздільником збоку, що розділяє котушку та запасну шпулю. Регульована перегородка дозволяє використовувати внутрішній простір на власний розсуд. У чохлі також є ручка і внутрішня сітчаста кишеня.
Він насамперед призначений для транспортування та зберігання котушок, але його можна використовувати і для інших частин вашої снасті.
Технічна інформація:
Розміри сумки: 33x25x12 см.
Внутрішня сітчаста кишеня: 28x22 см.
Стильний запатентований камуфляж Delphin під назвою C2G несе більше, ніж здається на перший погляд. Це означає Друге покоління Carpath, а також Carpath to Green, що означає наш камуфляж Carpath зеленого кольору. Цей камуфляж має унікальний стиль. Може здатися, що у нього всього три різні відтінки зеленого, але якщо придивитися, то можна розрізнити силуети коропа, компоненти коропового оснащення та логотипи Delphin. З C2G ваша рибальська снасть матиме по-справжньому оригінальний стиль.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Delphin |
| Країна виробник | Словаччина |
| Кількість відділень | 2 |
| Тип | Чохол для котушок |
| Колір | Хакі |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 12 см |
| Ширина | 25 см |
| Довжина | 33 см |