




1 119 ₴
Кейс для фонаря Delphin Light SPACE C2G
Delphin SPACE — ексклюзивна серія сумок і рюкзаків від Delphin. Він має високу якість виготовлення, міцні блискавки та унікальний дизайн з камуфляжем C2G.
Якщо ви не можете знайти відповідне місце для своїх ліхтарів, таких як налобні ліхтарі або бівуачні ліхтарі, і їх часто просто розкидають серед ваших снастей, ви зробите собі послугу, купивши Delphin Light SPACE C2G.
Це зручна сумка із загартованим дном і бічними частинами, які забезпечують повний захист вашого світлого спорядження від будь-яких пошкоджень або від випадкового ввімкнення. Простір всередині можна регулювати за допомогою знімної перегородки на липучці. Це повністю залежить від вас, як ви хочете його використовувати.
М’який чохол має всередині практичну кишеню на блискавці для зберігання кабелів, батарей або роз’ємів.
Технічна інформація:
Зовнішні розміри: 35х8х7 см
Розмір внутрішньої кишені: 32х6 см
Стильний запатентований камуфляж від Delphin під назвою C2G містить більше, ніж може здатися на перший погляд. Це означає «Друге покоління Carpath», а також «Carpath to Green», що означає наш камуфляж Carpath зеленого кольору. Цей камуфляж має справді унікальний стиль. Може здатися, що він має лише три різних відтінки зеленого, але, придивившись ближче, ви можете визначити силуети коропа, компоненти коропового оснащення та логотипи Delphin. З C2G ваші рибальські снасті матимуть справді оригінальний стиль.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Delphin |
| Країна виробник | Словаччина |
| Тип | Сумка |
| Кількість осередків | 2 |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 35 см |
| Ширина | 8 см |
| Висота | 7 см |