




9 400 ₴
7 520 ₴
Тент Nash Bank Life Multi Tarp Camo
Швидкий у встановленні, простий та універсальний тент Multi Tarp пропонує численні варіанти захисту від стихії - від несподіваної зливи чи екстремальної спеки. Ідеально підходить для подорожей, соціальних заходів та пригод поза мережею, Multi Tarp можна використовувати з транспортними засобами, закріплювати на деревах та штучних спорудах або комбінувати з іншими укриттями для будь-якого рівня захисту практично в будь-якому середовищі. Поставляється з двома чотирисекційними опорними стовпами, які можна розбити на більшу кількість коротших опор для гнучкості форми.
Водонепроникний нейлон зі збільшеним камуфляжним малюнком товщиною 3000 мм
Поставляється з 2 чотирисекційними опорними стовпами, мотузками, Т-подібними кілочками та сумкою для перенесення
Bank Life Multi Tarp Camo
BankLife Multi Tarp XL Camo
ІНСТРУКЦІЯ З ВИКОРИСТАННЯ МУЛЬТИНАМЕТУ
Вийміть Multi Tarp з сумки і розкладіть на землі.
З'єднайте обидві жердини разом. Натяжна кліпса запобігає роз'єднанню секцій намету.
Встановіть першу жердину в землю. Або встановіть тент за допомогою 2 стовпів повної довжини, або розділіть 4-секційні опорні стовпи на коротші частини відповідно до профілю укриття, який ви хочете створити.
Накиньте металеве вушко на передній край тенту на жердину.
Відрегулюйте положення і натяг усіх відтяжок, поки не досягнете правильного положення тенту.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nash |
| Страна производитель | Великобритания |
| Тип изделия | Тент |
| Назначение | Кемпинговые |
| Сезон | Лето |
| Количество спальных мест | 2 |
| Состояние | Новое |
| Вес | |
| Вес | 5 кг |
| Размер установленной палатки/тента | |
| Длина | 460 см |
| Ширина | 364 см |
| Высота | 235 см |