







969 ₴
Кейс для грузил Fox R-Series Rigid Lead & Bits Bag Compact
Маленька, міцна сумка для аксесуарів, призначена для зберігання грузил та інших необхідних компонентів оснащення
В комплект входить жорстка вставка із секціями
Компактний дизайн міститься в багатьох інших сумках
Водонепроникний поліестер 400Д із ПВХ-покриттям
Поліестерові рукоятки з кількох сторін
5см х 14.5см х 7см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fox |
| Країна виробник | Великобританія |
| Тип | Сумка |
| Колір | Хакі |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 14.5 см |
| Ширина | 7 см |
| Висота | 5 см |