









2 242 ₴
Сумка кулерная для приманок Matrix Aquos Ultra Bait Cool Bag 48x32x30.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Matrix |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Сумка |
| Материал | Полиэстер |
| Количество отделений | 2 |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 48 см |
| Ширина | 32 см |
| Высота | 30 см |