







7 779 ₴
Кухонна сумка Fox Camolite Cooler Food Bag 2 Person 45x65x43cm.
Сумка-холодильник/їжа Fox Camolite на 2 персони з великим термоізольованим основним відділенням, що протирається. З окремим додатковим сховищем під формованою кришкою та регульованим роздільником для організації речей. Є три зовнішні кишені на блискавці, у більшій передній кишені знаходяться два набори столових приладів, чорні квадратні тарілки Fox, керамічні кружки Fox Green & Camo Head, а також контейнери з кришкою, що загвинчується, і рушник для рук з мікрофлісу. Вони також включають обробну дошку для підготовки, штопор та відкривалку для пляшок.
Функції
Технічні характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fox |
| Тип | Термосумка |
| Колір | Хакі |
| Матеріал | Поліестер |
| Країна виробник | Великобританія |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Піксель |
| Розміри | |
| Ширина | 65 см |
| Висота | 45 см |
| Глибина | 43 см |