





5 035 ₴
Сумка Fox Camolite Small Barrow Bag Low Level 54x29x26cm.
Сумка-візок Fox Camolite, розроблена для візків Transporter із кріпленням ззаду, яке зачіпляється за раму. Також є гарною окремою сумкою-візком та ідеально підходить для використання на різних інших візках. З верхньою кишенею, призначеною для розміщення великої коробки для снастей Fox, а також двома зовнішніми кишенями для зберігання.
З додатковими сітчастими кишенями на блискавці на цих зовнішніх бічних кишенях, які ідеально підходять для аксесуарів, які вам потрібні під рукою. З посиленою основою, ручками з поліестеру з камуфляжною підкладкою та знімним плечовим ременем з камуфляжною підкладкою.
Функції
Технічні характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fox |
| Країна виробник | Великобританія |
| Тип | Сумка |
| Матеріал | Поліестер |
| Кількість відділень | 2 |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 54 см |
| Ширина | 29 см |
| Висота | 26 см |