
439 ₴
Монофільна волосінь Fox Carp Mono
Відмінна універсальна монофільна основна волосінь
В наявності є такі моделі:
12lb 0.30мм x 1000м 5.4kg
15lb 0.33мм x 1000м 6.8kg
18lb 0.35мм x 1000м 8.16kg
20lb 0.38мм x 850м 9.07kg
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fox |
| Країна виробник | Великобританія |
| Тип | Волосінь |
| Діаметр | 0.3 мм |
| Розривне навантаження | 5.4 кг |
| Колір | Зелений |
| Характеристика ліски | |
| Тип волосіні | Монофільна |
| Довжина волосіні | 1000 м |
| Характеристика | |
| Характеристика | 20Lb 0.38mm 850m |