
880 ₴
Монофильная леска Climax Cult Carpline червона
Що виділяє цю нитку, так це властивості, що камуфлюють на підкладці, вона дуже швидко тоне. У підводній середовищі забарвлення одразу втрачає свій відтінок, стаючи майже непомітним для особин, що в надводному броді. Нейлоновий серд, одягнений в оболонку з флюорокарбону, сприяє збільшенню ваги цієї нитки, що неявно сприяє її просіданню. З іншого боку, він запобігає водопоглинанню, нитка зберігає свої властивості навіть після тривалого використання. Гладка поверхня та круглий профіль цієї волосіні дозволяють плавно ковзати по кільцях удилища, що дозволяє досягати дуже великих відстаней у вудлищі.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Climax |
| Страна производитель | Германия |
| Тип | Леска |
| Диаметр | 0.22 мм |
| Разрывная нагрузка | 4.5 кг |
| Цвет | Красный |
| Характеристика лески | |
| Тип лески | Монофильная |
| Длина лески | 2260 м |
| Характеристика | |
| Характеристика | 0.25мм 1780м 5 кг |