
865 ₴
Волосінь Mivardi Signal Mainline
Спеціальна волосінь для лову коропа з ідеальною видимістю як при денному, так і при штучному освітленні. Яскраво-жовтий колір та повна пігментація роблять її легко помітною в повітрі. Однак, ця ситуація значно змінюється під водою, де її яскравість значно знижується. Основні механічні властивості цієї волосіні включають гнучкість та практично нульовий ефект пам'яті. Крім того, вона може похвалитися чудовою механічною стійкістю. Волосінь підходить як для лову на великі відстані з човна, так і для далеких закидів.
| Діаметр | 0,255 мм |
|---|---|
| Кількість штук в упаковці | 1 |
| Довжина | 1200 м |
| Сила | 6,15 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mivardi |
| Тип | Волосінь |
| Діаметр | 0.255 мм |
| Колір | Зелений |
| Характеристика ліски | |
| Довжина волосіні | 1200 м |