
949 ₴
Сумка для садка Flagman
Flagman Armadale EVA Keepnet Bag – висококласна сумка, яку призначено для транспортування риболовного садка. Її виготовлено з преміального EVA, тому дуже легко мити і очищувати від забруднень. Вона непроникна для води та неприємних запахів. Кришка закривається на двосторонню блискавку. Для перенесення сумки Flagman Armadale EVA Keepnet Bag передбачено ручки та регульований наплічний ремінь. Розміри: 60x60x12 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Flagman |
| Тип | Сумка |
| Кількість відділень | 1 |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 60 см |
| Ширина | 12 см |
| Висота | 60 см |