
790 ₴
Волосінь Climax Cult Carp Line Z-Sport
Волосінь Climax Cult Carp Line Z-Sport покрита флюорокарбоном ,німецька якість волосіні. Хороша еластичність, помірна розтяжність, стійкість до різних природних впливів і агресивних середовищ. Яскравий колір дає змогу карпятнику легко виводити рибу. Завдяки покриттю волосінь Climax Cult Carp Line Z-Sport захищена від негативної дії ультрафіолету. Вона підходить як для літньої, так і для зимової риболовлі, не змінюючи своїх властивостей при зміні температурного режиму. Стійка до стирання. Волосінь швидко тоне. Ця якість чудово підходить під час лову коропа на поплавцеві і нахлистові вудилища. Флюорокарбонове покриття волосіні забезпечує їй підвищену слизькість. Це дає змогу досягати чудової дальності закидання. Купити волосінь Climax Cult Carp Line Z-Sport можна в 4-х діаметрах і розмотках. Залежно від характеристик наша волосінь ідеально підійде для різних умов: починаючи від кастингів і до можливості риболовлі у важких умовах на великих відстанях.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Climax |
| Країна виробник | Великобританія |
| Тип | Волосінь |
| Матеріал | Флюорокарбон |
| Діаметр | 0.2 мм |
| Розривне навантаження | 3.8 кг |
| Характеристика ліски | |
| Довжина волосіні | 1000 м |
| Характеристика | |
| Характеристика | 0.22м 4.4 кг |