

13 640 ₴
Carp Spirit BLAX Bivvy пропонує чудові характеристики, чудові характеристики та видатну вартість.
Основний намет виготовлений із міцного та довговічного нейлону 210D на поліуретановій основі, має гідростатичний напір 5000 мм, а всі внутрішні шви заклеєні термічною стрічкою — гарантуючи, що ви будете сухими в найбільш вологу погоду.
Легка алюмінієва основна рама з 2 ребрами жорсткості та козирком переднього ґанка ідеально підходять для риболовлі в стилі поштового ящика перед вхідними дверима.
Бічні протимоскітні решітки можна використовувати, просто відкинувши кришки. Вхідні двері мають 3 варіанти закритої, ПВХ або москітної сітки.
Саму передню частину можна повністю відкинути назад і закріпити на місці, щоб забезпечити максимальну видимість озера.
Постачається з великою сумкою для перенесення та міцними Т-подібними штифтами в стандартній комплектації.
Повна версія Winter Skin також доступна окремо для додаткового комфорту в найекстремальніших умовах.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Франція |
| Кількість спальних місць | 1 |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Хакі |
| Кількість шарів | Одношарова |
| Призначення | Кемпінгові |
| Тип виробу | Намет |
| Стан | Новий |
| Кількість входів | 1 |
| Вікна вентиляції | 5 |
| Каркас палатки/тента | Зовнішній |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 140 см |
| Ширина | 275 см |
| Довжина | 205 см |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 5000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 5000 мм вод. ст. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сезон | Весна/Літо/Осінь |