





23 850 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Carp Zoom |
| Країна виробник | Угорщина |
| Тип виробу | Намет |
| Кількість спальних місць | 4 |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість шарів | Одношарова |
| Вікна вентиляції | 5 |
| Колір | Хакі |
| Призначення | Кемпінгові |
| Каркас палатки/тента | Зовнішній |
| Стан | Новий |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 20000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 8000 мм вод. ст. |
| Дуги | |
| Дуги | Алюміній |
| Вага | |
| Вага | 17 кг |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 320 см |
| Ширина | 350 см |
| Висота | 180 см |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 116 см |
| Ширина в упаковке | 30 см |
| Висота в упаковці | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сезон | Весна/Літо/Осінь |