









71 484 ₴
Ridge Monkey Escape XF2 Standard with Plus Porch Extension
Встановлення та збирання за лічені секунди завдяки внутрішньому дизайну алюмінієвого каркаса X-Frame Стандартний намет XF2 Standard, задуманий як просторий двомісний намет і переважно сфокусований на потребах шанувальників довгих риболовлі, підходить для найрізноманітніших ситуацій, коли розмір і комфорт проживання є ключовими факторами. Стандартний намет XF2 Standard, що має не знімну, вшиту підлогу з ПВХ, знімну накидку, а також вітро- і водонепроникну, повітропроникну, поліестеровий рипстоп матеріал HydroX 300Д, стане Вашим справжнім домом далеко від дому. За потреби Ви зможете додати додаткову конструкцію XF2 Plus, яка збільшить вільний простір усередині для проживання і зберігання Ваших речей.
Ridge Monkey прибудова до двомісного намету
Прибудова виготовлена з того ж ексклюзивного матеріалу HydroX, що й уся лінійка наметів XF. Пристрою можна використовувати в найрізноманітніших конфігураціях залежно від Ваших уподобань і погодних умов.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RidgeMonkey |
| Кількість входів | 3 |
| Сезон | Всесезонний |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Країна виробник | Великобританія |
| Стан | Новий |
| Призначення | Кемпінгові |
| Колір | Хакі |
| Особливості намету/тенту | Тамбур, Вітрозахисна/снігозахисна спідниця |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Тип виробу | Тент |
| Водостійкість | |
| Водостійкість тенту | 20000 мм вод. ст. |
| Розмір в упаковці | |
| Ширина в упаковке | 42 см |
| Висота в упаковці | 22 см |
| Длина в упаковке | 200 см |
| Вага | |
| Вага | 34 кг |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Ширина | 240 см |
| Довжина | 190 см |
| Висота | 240 см |