









46 200 ₴
RidgeMonkey Escape XF1 Standard 1 Man Bivvy
Стандартна намет XF1 Standard - простора одномісний намет і переважно сфокусована на потребах любителів довгих рибалок, підходить для найрізноманітніших ситуацій, коли розмір і комфорт проживання є ключовими факторами. Стандартна намет XF1 Standard, має знімних підлогу з ПВХ, накидку і передню панель.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RidgeMonkey |
| Кількість входів | 1 |
| Сезон | Всесезонний |
| Кількість спальних місць | 1 |
| Країна виробник | Великобританія |
| Стан | Новий |
| Призначення | Кемпінгові |
| Колір | Зелений |
| Вікна вентиляції | 2 |
| Особливості намету/тенту | Вентиляційні вікна, Вітрозахисна/снігозахисна спідниця |
| Кількість кімнат | 1 |
| Тип виробу | Намет |
| Розмір в упаковці | |
| Ширина в упаковке | 40 см |
| Висота в упаковці | 20 см |
| Длина в упаковке | 170 см |
| Вага | |
| Вага | 21 кг |
| Мінімальна вага | 9 кг |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Ширина | 210 см |
| Довжина | 165 см |
| Висота | 160 см |