




14 974 ₴
Великий короповий намет місткістю 2+. Виготовлений з міцного матеріалу з водонепроникністю 5000 мм. Складні, алюмінієві стійки з швидкими засувками Speedup дозволяють легко встановити (чи скласти) шатро одній людині за лічені хвилини! Купол намету обладнаний протимоскітними сітками, в результаті чого в приміщенні забезпечується хороша вентиляція, в ньому завжди сухо і ясно. Вікна і двері також обладнані протимоскітними сітками.
Намет має два входи — спереду і ззаду. Передні двері намету можна підняти і встановити як козирок, зафіксувавши його двома розкладними стійками. Заднє оглядове вікно виконана з прозорого ПВХ-матеріалу і при необхідності його можна закрити зсередини. У разі негоди всі двері і вікна закриваються. Підлогу намету знімний і кріпиться на липучках.
Для захисту верхньої частини шатра від дощу використовується щільна накидка. Накидка, розміщена над куполом, утворює «повітряний зазор», що дозволяє створити добру вентиляцію, навіть у випадку, коли намет повністю закритий у дощову погоду. Таким чином, в негоду намет можна щільно закрити і перечекати негоду в теплі і затишку. Намет прекрасно пристосований до екстремальних умов, комплектується штормовими кілочками, які угвинчуються в грунт.
Розмір намету дозволяє не тільки відпочивати в кріслі або на розкладачці, але і вільно переміщатися всередині, розкладати спорядження або готувати оснастку і приманку. Незважаючи на свої значні розміри в складеному стані намет досить компактний і займає небагато місця — 121×24×24 див. Для перенесення комплектується чохлом з тканини Oxford.
Характеристики:
| Вага | |
|---|---|
| Вага | 16.4 кг |
| Мінімальна вага | 16.4 кг |
| Основні | |
| Країна виробник | Угорщина |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Форма | Намет |
| Колір | Хакі |
| Кількість шарів | Одношарова |
| Призначення | Кемпінгові |
| Тип виробу | Намет |
| Стан | Новий |
| Кількість входів | 2 |
| Вікна вентиляції | 8 |
| Каркас палатки/тента | Зовнішній |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 203 см |
| Ширина | 305 см |
| Довжина | 274 см |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 5000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 5000 мм вод. ст. |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 121 см |
| Висота в упаковці | 24 см |
| Ширина в упаковке | 24 см |