





17 950 ₴
Carp Zoom Adventure 2 Bivvy
Новинка від компанії Carp Zoom — комфортний 2-місний намет Adventure 2 Bivvy. Ця модель має всі необхідні характеристики, властиві сучасним короповим наметам. Наявність вікон у тильній стороні забезпечить необхідну вентиляцію в спеку. Надійний каркас, водостійкість 8000 мм і передній козирок зроблять комфортним перебування в негоду. Розміри намету дадуть змогу комфортно розміститися 2 рибалкам з усім необхідним інвентарем. Для сильних холодів виробник передбачив "зимову" накидку, яку можна придбати окремо.
Карповий намет Carp Zoom Adventure 2 Bivvy:
Надійний, захищений та комфортний намет на 2 особи для довгострокових коропових риболовлі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Carp Zoom |
| Країна виробник | Угорщина |
| Тип виробу | Намет |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Колір | Хакі |
| Стан | Новий |
| Водостійкість | |
| Водостійкість тенту | 8000 мм вод. ст. |
| Вага | |
| Вага | 10.65 кг |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 270 см |
| Ширина | 300 см |
| Висота | 150 см |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 116 см |
| Ширина в упаковке | 30 см |
| Висота в упаковці | 30 см |