







2 900 ₴
JAF Boreal Optic Binocular 10x50
Бінокль дуже важливий інструмент для рибалок у пошуках риби.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JAF |
| Країна виробник | Бельгія |
| Тип | Бінокль |
| Діаметр об'єктиву | 50 мм |
| Матеріал корпусу | Гума |
| Довжина | 185 мм |
| Ширина | 164 мм |
| Висота | 65 мм |
| Вага | 0.775 кг |
| Стан | Новий |