









3 890 ₴
Сумка Rapala Sling Bag Pro 31x23x13-16cm
Rapala Sling Bag Pro являє собою нову версію популярної серед рибалок моделі Sling Bag. Додаткове відділення на ремені дасть змогу зберігати найпопулярніші аксесуари завжди під рукою, а водонепроникне відділення дасть змогу використовувати пристрій з екраном типу «touch screen», оскільки поверхня відділення прозора.
Як основний матеріал сумки використовується досить міцний нейлон (600 ден). Ця модель містить дві коробки (модель 3600), об'єм основного відділення настроюється, у ній же є кишеня для гідратора. У колірній гамі виробу переважає зелений і чорний колір, ширина сумки 31 см, за її висоти — 23 см, а довжина приблизно 13-16 см. Купуючи сумку компанії «Rapala», не сумнівайтеся, Ваші приманки й аксесуари завжди будуть у найнадійнішому та легкодоступному місце.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rapala |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Колір | Зелений |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 23 см |
| Ширина | 31 см |
| Довжина | 13 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Сумка |
| Стан | Нове |
| Основні | |
| Матеріал | Нейлон |