






2 016 ₴
Solar Undercover Green Carryall 60x30x28cm
Undercover Green Carryalls — нові сумки для снастей оливкового кольору двох розмірів.
Виготовлені з тканини з підкладкою з поліуретану 600D, мають великі кишені з двосторонньою блискавкою з боків і велику кишеню на з двосторонньою блискавкою спереду.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Solar |
| Країна виробник | Великобританія |
| Тип | Сумка |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 28 см |
| Ширина | 30 см |
| Довжина | 60 см |