








25 680 ₴
Пристроювання до намету Ridge Monkey Escape XF2 Plus Porch Extension
Ridge Monkey (Ридж Манки) прибудова до двомісного намету EscAPE XF2
Пристроїв дає змогу створити простору зону для проживання в передній частині наметів EscAPE XF2 Compact і EscAPE XF2 Standart. Прибудова виготовлена з того ж ексклюзивного матеріалу HydroX, що й уся лінійка наметів XF. Пристрою можна використовувати в найрізноманітніших конфігураціях залежно від Ваших уподобань і погодних умов.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RidgeMonkey |
| Країна виробник | Великобританія |
| Стан | Новий |
| Розмір в упаковці | |
| Ширина в упаковке | 40 см |
| Висота в упаковці | 20 см |
| Длина в упаковке | 130 см |
| Вага | |
| Вага | 15 кг |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Ширина | 240 см |
| Довжина | 200 см |
| Висота | 200 см |