






5 099 ₴
Ridge Monkey Escape XF2 Plus Porch Extension Groundsheet
Намет XF2 призначений для комфортного та затишного проживання двох прихильників довгих риболовлі, підходить для найрізноманітніших ситуацій, коли розмір і комфорт проживання є ключовими чинниками. Має не знімну, вшиту підлогу з ПВХ, знімну накидку, а також вітро- і водонепроникну, повітропроникну, поліестерову рипстопну тканину HydroX 300Д. За потреби Ви зможете додати додаткову прибудову XF2 Plus, це дає змогу перетворити XF2 Compact у великий намет для 2 осіб або навіть суперросшкодний житловий простір для однієї людини для тривалої подорожі.
Ridge Monkey Escape XF2 Plus Porch Extension Groundsheet
Повнорозмірна ПВХ-підлога великого розміру, спеціально розроблена для використання з наметами Escape XF2 і ґанком XF2 Plus. Підлога забезпечує додатковий шар водонепроникного захисту під наметом XF2 і покриває землю під ґанком XF2 Plus.
| Вага | |
|---|---|
| Вага | 5 кг |
| Основні | |
| Виробник | RidgeMonkey |
| Країна виробник | Великобританія |
| Тип виробу | Підлога для намету |
| Стан | Новий |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Ширина | 240 см |
| Довжина | 440 см |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 40 см |
| Висота в упаковці | 40 см |
| Ширина в упаковке | 5 см |