







4 130 ₴
Практична сумка Carp Spirit Multi Carryall
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 3.5 кг |
| Виробник | Carp Spirit |
| Країна виробник | Великобританія |
| Тип | Сумка |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 32 см |
| Ширина | 24 см |
| Довжина | 40 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Оливковий |