





2 091 ₴
Комплект сумок Delphin 4xBokz SPACE bags set
Цей набір складається з чотирьох окремих сумок у дизайні C2G, які можна зберігати у різний спосіб. Кожна сумка виготовлена із високоякісного матеріалу, як і всі предмети із серії SPACE. Стінки мають гарну амортизацію (6 мм) для захисту ваших речей.
Основою цього набору є сумка розміру XL, в яку розмістяться всі інші. Тільки від вас залежить, чи використовуватимете її виключно для спорядження або комбінуєте з рештою сумок BOKZ. Немає неправильного способу використання! Крім того, BOKZ XL має знімну перегородку на липучці, що дозволяє регулювати внутрішній простір відповідно до ваших потреб.
Ще одна сумка з цієї серії – розмір L. Вона ідеально підходить для зберігання всіх дрібних компонентів, таких як грузила, приманки та інші предмети. Як і розмір XL, L також має знімну перегородку для регулювання внутрішнього простору.
Найменший представник сімейства BOKZ – це дві сумки розміру М. Вони займають зовсім небагато місця, але ви можете заповнити їх усім необхідним обладнанням для створення вашої установки.
Кожна сумка з набору має практичну ручку для транспортування з якісними блискавками та прозорою кришкою, тому ви завжди бачитимете, що всередині.
Технічна інформація:
Розмір XL: 27x22x10 см.
Розміри L: 20x12x8 см
Розміри М: 12x10x8 див.
Стильний запатентований камуфляж Delphin під назвою C2G несе більше, ніж здається на перший погляд. Це означає Друге покоління Carpath, а також Carpath to Green, що означає наш камуфляж Carpath зеленого кольору. Цей камуфляж має унікальний стиль. Може здатися, що у нього всього три різні відтінки зеленого, але якщо придивитися, то можна розрізнити силуети коропа, компоненти коропового оснащення та логотипи Delphin. З C2G ваша рибальська снасть матиме по-справжньому оригінальний стиль.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість осередків | 4 |
| Кількість контейнерів | 3 |
| Країна виробник | Словаччина |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Виробник | Delphin |
| Кількість відділень | 2 |
| Колір | Хакі |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 10 см |
| Ширина | 22 см |
| Довжина | 27 см |