




762 ₴
Поясна сумка Bum bag Delphin Townz SPACE C2G
Delphin SPACE – це ексклюзивна серія сумок та рюкзаків від Delphin. Він має високу якість виготовлення, міцні блискавки та унікальний дизайн з камуфляжем C2G.
Townz SPACE C2G - це просто чудове спорядження, незалежно від того, чи ви їдете в місто або на наступну рибалку. Це практична поясна сумка з регульованим ремінцем; ви можете носити його на талії чи плечі.
У ньому достатньо місця для зберігання різних предметів, таких як телефон, ключі чи гаманець. Також в ньому можна зберігати безліч рибальських речей. Це може бути корисно і під час годування – ви можете покласти всередину певну кількість бойлів та наповнити ними свою паличку.
Поясна сумка має м'яку підкладку ззаду для більшого комфорту. Таким чином, предмети, що зберігаються всередині, не протикатимуться. Delphin Townz SPACE C2G також має високоякісну блискавку з двома язичками та логотипами Delphin.
Технічна інформація:
Розміри поясної сумки: 39x16x9 см.
Довжина ремінця: 25-125 см
Стильний запатентований камуфляж Delphin під назвою C2G несе більше, ніж здається на перший погляд. Це означає Друге покоління Carpath, а також Carpath to Green, що означає наш камуфляж Carpath зеленого кольору. Цей камуфляж має унікальний стиль. Може здатися, що у нього всього три різні відтінки зеленого, але якщо придивитися, то можна розрізнити силуети коропа, компоненти коропового оснащення та логотипи Delphin. З C2G ваша рибальська снасть матиме по-справжньому оригінальний стиль.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Словаччина |
| Стан | Новий |
| Тип | Поясна Сумка |
| Виробник | Delphin |
| Кількість відділень | 1 |
| Колір | Хакі |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 16 см |
| Ширина | 9 см |
| Довжина | 39 см |