

650 ₴
Моно волосінь Climax Cult Carp Extreme Line
Волосінь Climax Cult Carp Extreme Line - нове слово в галузі виробництва високоякісних монолісок для коропового лову. Нитка має неймовірну м'якість і еластичність з пружною деформацією 20-25%, вона до 12 разів стійкіша до абразиву, ніж багато конкурентів. Матовий оливковий відтінок прекрасно маскує Cult Carp Extreme Line в каламутних водах більшості коропових водойм. Виріб випускається в декількох варіантах розмоток і діаметрів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Climax |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Волосінь |
| Діаметр | 0.28 мм |
| Розривне навантаження | 5.9 кг |
| Характеристика ліски | |
| Тип волосіні | Монофільна |
| Довжина волосіні | 1000 м |
| Характеристика | |
| Характеристика | 0.28 мм 5.9 кг |