



815 ₴
Кейс для шпуль Delphin Spool SPACE C2G
Delphin SPACE — ексклюзивна серія сумок і рюкзаків від Delphin. Він має високу якість виготовлення, міцні блискавки та унікальний дизайн з камуфляжем C2G.
Delphin SPOOL — це практичний футляр для зберігання запасних шпулей для серфінгу. Внутрішній простір поділений на чотири однакові простори, де достатньо місця для котушок великої ємності. З цією сумкою ваші запасні котушки завжди будуть добре організовані та готові до використання. М'які стінки і перегородки захищають котушки всередині від механічних пошкоджень.
Сумка має якісну блискавку та текстильну ручку для кращого транспортування.
Технічна інформація:
Зовнішні розміри: 25х25х10 см
Кількість відділень: 4
Розмір відділення: 11х11х9 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Delphin |
| Країна виробник | Словаччина |
| Тип | Сумка |
| Матеріал | Поліестер |
| Кількість полиць | 4 шт. |
| Колір | Зелений |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 25 см |
| Ширина | 25 см |
| Висота | 10 см |