


1 170 ₴
Сумка Delphin HalfCOOL SPACE C2G
Delphin SPACE — ексклюзивна серія сумок і рюкзаків від Delphin. Він має високу якість виготовлення, міцні блискавки та унікальний дизайн з камуфляжем C2G.
HalfCOOL SPACE - це практична термосумка, призначена для зберігання і транспортування наживки або їжі. Оскільки він такий компактний, він підходить для коротких поїздок на риболовлю, коли вам не потрібно багато пакувати. Всі любителі пива чи інших освіжаючих напоїв будуть раді дізнатися, що в цю сумку вміщається рівно 6 банок.
Стінки та кришка належним чином оснащені теплоізоляційною прокладкою товщиною 6 мм всередині. Цей шар підтримує стабільну температуру для зберігання їжі, напоїв або приманок. Він розроблений таким чином, щоб закривати зовнішній край на 1 см і закривати область під блискавкою, щоб ще більше ущільнити внутрішній простір. Нижня частина має міцний гумовий шар, який запобігає потраплянню вологи з землі до вмісту сумки.
Для вашого комфорту під час транспортування HalfCOOL SPACE має м’яку ручку, але він поміститься в будь-яку більшу сумку або рюкзак.
Технічна інформація:
Зовнішні розміри: 24х21х20 см
Внутрішні розміри для зберігання: 21x20x15 см
Ціни та варіанти
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Delphin |
| Країна виробник | Словаччина |
| Тип | Сумка |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 24 см |
| Ширина | 21 см |
| Висота | 20 см |