


1 512 ₴
Рюкзак спінінговий Flagman Spin Backpack
Універсальна розвантажувальна сумка-рюкзак для рибальських аксесуарів. Має зручну м'яку лямку з регулювальним і фіксуючим ременями для перенесення. Виготовлена з міцного синтетичного матеріалу. Активні зони на спинці посилені м'якими вкладишами і синтетичною сіткою. Внутрішній простір розділено на два відсіки: невеликий верхній - для плаща та інших компактних речей, і більш місткий, нижній з двома прозорими файлами на блискавках (для повідків, гачків тощо. Необ'ємних оснащень) і сіточкою - для перенесення рибальських приладь, коробок з приманками і одягу. Зовні рюкзак оснащений накладною кишенею, поверх якої розташована кишеня "для дріб'язку", обидві кишені - на блискавках. Також на лямці та зовнішній стороні рюкзака передбачені міні-кишеньки для інструменту з фіксацією останнього липучкою. Знизу є сіточка з гумкою - для пляшечки содової. Незаперечною перевагою такої сумки є те, що буквально одним рухом її можна перемістити зі спини на груди, і витягти необхідні приналежності.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Flagman |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Сумка |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 38 см |
| Ширина | 9 см |
| Висота | 25 см |