



653 ₴
Кейс Rage Stack and Store 8 Compartment Box Deep Large
Виграшна концепція в організації зберігання реалізована в цих коробках, виготовлених з міцного пластику, що мають регульовані відсіки. Кришка і клямки повністю знімаються і тому не можуть відламатися. Підходять для зберігання будь-яких типів гумових приманок, тому що не входить у реакцію з гумою. Кришка прозоро-сірого кольору і не пропускає ультрафіолетових променів, що оберігає приманки від вицвітання.
розміри:
NBX006 - Full Compartment 35,6x22x8см
NBX007 - 8 Compartment Shallow 35,6x22x4,5см
NBX008 - 8 Compartment Deep 35,6x22x8см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fox Rage |
| Країна виробник | Великобританія |
| Тип | Шухляда |
| Кількість полиць | 1 шт. |
| Кількість контейнерів | 1 |
| Кількість осередків | 8 |
| Кількість відділень | 1 |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 35.5 см |
| Ширина | 22 см |
| Висота | 4.5 см |