









9 067 ₴
Холдал Fox Camolite 13ft 3 + 3 Rod Case
Унікальний дизайн, що максимізує простір для зберігання вудилищ та котушок
Вільно вміщує 50мм кільця K-Series і великі котушки з біг-піт шпулею, наприклад, FX13
Завдяки щільному підганянню чохол не займає багато місця
Посилені поліуретаном панелі у всіх ключових місцях, включаючи ділянки поверх кілець та поблизу котушок
Вудилища в чохлі розміщуються таким чином, що котушка і кільця дивляться вниз
Комель вудилища розташовується всередині набитих кишеньок з обох боків, вершинка фіксується ременем на липучці
100% оброблений поліестер 500Д, пофарбований в унікальний камуфляжний принт Fox
Вміщує шість оснащених 13-футових вудлищ.
Міцні подвійні замки-блискавки
Жорсткі рукоятки для перенесення з ЕВА
Велика зовнішня кишеня для підсочування
Три кишені для ракет/маркерних поплавців та дрібних розхідників
Набиті перегородки
Двосторонній набитий наплічний ремінь
Розміри: 214см х Ш 37см х Г 21см
Зовнішній матеріал / Підкладка: 100% поліестер / Набивка: 100% поліетилен
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fox |
| Країна виробник | Великобританія |
| Тип корпусу | Напівжорсткий |
| Місткість | 6 |
| Колір | Хакі |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 214 см |
| Ширина | 27 см |
| Глибина | 30 см |