




1 643 ₴
Сумка кулерна для приманок велика Fox R Series Cooler Bag Large
Новий зносостійкий та водостійкий оброблений матеріал з поліестеру, 400 днів.
Міцні, надійні подвійні 10мм блискавки
Термоізолююча підкладка, що легко чиститься.
Ідеальна для сесійного зберігання підгодовування, їжі чи пиття
Жорсткі ручки EVA
Основна зовнішня тканина: 100% поліестер, утеплювач/наповнювач: 100% поліетилен, підкладка 100% поліетилентерефталат
Розміри: 37,5см х 29см х 25,5смм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fox |
| Країна виробник | Великобританія |
| Тип | Герморюкзак |
| Матеріал | Поліестер |
| Кількість полиць | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 37.5 см |
| Ширина | 29 см |
| Висота | 25.5 см |