
1 068 ₴
Карпова леска Delphin MAMBA Carp
Чудова коропова монофільна волосінь з унікальним 3D малюнком. MAMBA має чудові властивості, такі як міцність вузлів або висока вантажопідйомність. Завдяки унікальному камуфляжному дизайну він швидко зливається з навколишнім середовищем. Його міцність і стійкість до стирання зумовлюють його використання навіть у складних умовах. Його надзвичайно гладка та тонка поверхня дозволяє використовувати його для закидання на великі відстані. Завдяки цим характеристикам Delphin MAMBA вважається універсальною короповою мононитковою волосінню, яка відповідає найвибагливішим вимогам і на яку можна покластися в будь-якій ситуації.
ММ/ФУНТ: 0,26 мм/11,4 фунта, 0,28 мм/13,4 фунта, 0,30 мм/15,5 фунта, 0,32 мм/16,3 фунта, 0,34 мм/17,8 фунта
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphin |
| Країна виробник | Словаччина |
| Тип | Волосінь |
| Діаметр | 0.26 мм |
| Розривне навантаження | 5.2 кг |
| Характеристика ліски | |
| Тип волосіні | Монофільна |
| Довжина волосіні | 1200 м |
| Характерсисти | |
| Характеристика | 0.26mm 5.2kg 1200m |
| Характеристики | 0.28mm 6.1kg 1200m |