






1 243 ₴
Чохол для буз-барів Fox Voyager Buzz Bar Bag Large 52x24x6cm
Сумки для зумерів Fox Voyager Buzzer Bar Bags – це саме те, що вам потрібно, щоб зберігати зумери, котушки з вішалками та аксесуари в одному місці. Виготовлений із міцної та водостійкої поліестерової тканини 300D з обробкою. З сітчастою кишенею на блискавці всередині для дрібниць, а також ременями Velcro для зумерів. Розділений м'яким захисним внутрішнім клапаном. Доступний у маленьких та великих розмірах для зумерів із двома та трьома стрижнями.
Функції
Сітчаста кишеня на блискавці для зберігання вішалок, невеликих індикаторів, стійок та аксесуарів.
Зносостійка та водостійка поліефірна тканина 300D.
Технічні характеристики
Маленький – 35см x 24см x 6см
Великий – 52см x 24см x 6см
Основна зовнішня тканина 100% поліестер, наповнювач 100% поліетилен, підкладка 100% поліестер
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fox |
| Країна виробник | Великобританія |
| Тип | Сумка |
| Матеріал | Поліестер |
| Кількість полиць | 2 шт. |
| Кількість відділень | 2 |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 52 см |
| Ширина | 24 см |
| Висота | 6 см |