







673 ₴
Мішок для підгодовування
Delphin BAITYX - ідеальний аксесуар для кожного рибалки, який шукає практичний інструмент для поліпшення подачі на воді. Цей товар підійде для карпятников, які в основному використовують Бойл, але цей бомж-мішок універсальний, і в нього можна помістити інші види наживки, або навіть інструменти для риболовлі.
Delphin BAITYX виготовлений з якісного матеріалу EVA, який є водонепроникним і міцним. Зверху є водонепроникна подвійна блискавка, яка утримує вміст сумки всередині. Простір для зберігання досить великий, щоб вмістити достатню кількість корму. Оскільки матеріал водонепроникний, ви можете зберігати там попередньо замочені або посилені Бойл без ризику протікання. Спереду є гумова петля для метальної палиці або рогатки. Щоб закріпити сумку навколо талії, є регульований ремінь з великою пряжкою.
Темно-зелений дизайн сумки прикрашений чорною графікою та оригінальним короповим логотипом OutLINE.
Технічна інформація:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Delphin |
| Тип | Сумка |
| Матеріал | ЕВА |
| Кількість відділень | 1 |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 21 см |
| Ширина | 15 см |
| Висота | 38 см |