
790 ₴
Моно волосінь Climax Cult Carp Line Z-Sport
Волосінь Climax Cult Carp Line Z-Sport має спортивний ухил, що виражається в тоншій добірці діаметрів, покликаній поліпшити дальність закидання і, відповідно, - дистанцію для ведення лову коропа. Крім того, цей напрямок лісок має характерне насичено-помаранчеве забарвлення, вельми добре помітне для рибалки за будь-яких умов освітленості, якщо є влучання на волосінь світла ліхтаря або Місяця. Під час денного лову цей колір ніколи не буде "зливатися" з переважними на водоймі рослинними тонами. Волосіні "Climax Z-Sport" створені на основі серцевини з високоякісного нейлону, що має флюорокарбонове покриття. Останнє забезпечує малу розтяжність і чудові показники еластичності серії - це, безсумнівно, важливо під час лову на наддалеких дистанціях, що і було пріоритетним під час створення цих волосіней. За наявності широкопрофільної котушки і вантажів спеціальної форми Вам доступні найдальші горизонти лову. Волосінь належить до потопаючого типу, має чудову стійкість до абразиву.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Climax |
| Тип | Волосінь |
| Матеріал | Флюорокарбон |
| Діаметр | 0.2 мм |
| Розривне навантаження | 3.8 кг |
| Колір | Помаранчевий |
| Характеристика ліски | |
| Тип волосіні | Монофільна |
| Довжина волосіні | 1000 м |
| Характеристика | |
| Характеристика | 0.28 мм 6.8 кг |