
1 153 ₴
Монофільна волосінь Fox Exocet Pro Distance Casting Monofilament Green 0.26-0.40 mm
Поліпшен волосінь Exocet Pro Mono у зеленому кольорі. Використання новітніх технологій робить Exocet Pro ідеальною для далекого закидання, супер м'якою і гнучкою, моноліткою, що тоне, з високою стійкістю до стирання.
Оновлена та покращена основна волосінь з мононітки
Нова технологія моноволокна
Ледве видимий зелений колір
Ідеально підходить для далекого закидання
Супер еластична
Висока стійкість до стирання
Хороша міцність вузла
Тонуча
Поставляється у котушках по 1000 м-коду.
Доступно в:
0,261 мм 10 Lb / 4,55 кг
0,309 мм 13 Lb / 5,90 кг
0,331 мм 16 Lb / 7,27 кг
0,350 мм 18 Lb / 8,18 кг
0,370 мм 20 Lb / 9,09 кг
0,400 мм 23 Lb / 10,45 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fox |
| Країна виробник | Великобританія |
| Діаметр | 0.261 мм |
| Тип | Волосінь |
| Колір | Зелений |
| Розривне навантаження | 4.55 кг |
| Характеристика ліски | |
| Тип волосіні | Монофільна |
| Довжина волосіні | 1000 м |
| Характеристика | |
| Характеристика | 0.33 мм 7.2 кг |