




749 ₴
Тубус для фiдерних вершинок Flagman Armadale
Flagman Armadale Hard Tip Tube – жорсткий і міцний тубус, призначений для захисту і транспортування фідерних вершинок. Обшивку тубуса Flagman Armadale Hard Tip Tube виконано з міцного зносостійкого водонепроникного матеріалу Oxford 1200D. Модель оснащено подвійною блискавкою та ручкою для перенесення з м'якою накладкою. Тубус для квівертипів Flagman New Armadale Hard Tip Tube – ідеальний вибір для риболовів, які цінують високу якість спорядження, практичність і максимальний комфорт на риболовлі. Розміри: 80х9х5 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Flagman |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Коробка |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість полиць | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Колір | Фіолетовий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 80 см |
| Ширина | 9 см |
| Висота | 5 см |