
1 100 ₴
Волосінь Mivardi CamoCODE Mainline
Волосінь для лову коропа вищого класу. Її різноманітне забарвлення у чотирьох різних відтінках забезпечує ідеальне поєднання на різних ділянках місцевості. Вона характеризується великою гнучкістю та мінімальним скручуванням. Дуже низька еластичність підходить для лову на великі відстані. Висока стійкість до стирання збільшить ваші шанси, якщо ви ловите у складних ситуаціях, таких як корчі.
| Діаметр | 0,255 мм |
|---|---|
| Кількість штук в упаковці | 1 |
| Довжина | 1200 м |
| Сила | 6,55 кг |
| Колір | камуфляж |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mivardi |
| Тип | Волосінь |
| Діаметр | 0.255 мм |
| Розривне навантаження | 6.55 кг |
| Колір | Коричневий |
| Характеристика ліски | |
| Довжина волосіні | 1200 м |