


3 350 ₴
Накидка для намету Base Camp Xtreme XXL
Виготовлена з надзвичайно міцної та довговічної тканини M-TEC415 з гідростатичним напором 15 000 мм. Кріпиться безпосередньо до встановленого укриття без необхідності додаткового кріплення. Регульовані ремінці дозволяють щільно натягнути обгортку, що також допомагає ще більше підвищити загальну стійкість укриття. Вона покриває дах та частину бічних стінок, зберігаючи повний доступ до всіх вікон та знімних бічних панелей. Використання обгортки значно покращує комфорт всередині укриття. Вона зменшує конденсацію та допомагає запобігти перегріву під прямими сонячними променями. Основною перевагою є мінімальний розмір у складеному вигляді та дуже мала вага.
| Водостійкість | 15 000 мм |
|---|---|
| Кількість штук в упаковці | 1 |
| Вага | 1,6 кг |
| Довжина транспортування | 53 см |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Чехія |
| Виробник | Mivardi |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Нейлон |